Dertlere son

Gülmek her derde deva bir kere bağışıklık sisteminizi güçlendirir, gerginliği azaltır, zindelik katar, canlandırıcıdır. Üstelik hiç bir yan etkisi de yoktur. Neredeyse mucizevi bir ilaç doğaldır; hiç bir katkı maddesi bulamazsınız içinde kullanışlı bir icat yedek parça gereksinimi yoktur; pilini değiştirmeniz veya sağlık kontrolüne götürmeniz gerekmez. Az enerji kullanarak, müthiş enerji elde etmenizi sağlar ve en önemlisi her derde devadır.

Dertlere son vermek için önce gülmeyi öğrenmelisiniz. Hem cinslerime sesleniyorum; Ey travesti arkadaşlarım gülmek şişmanlatmaz,sizi borçlandırmaz, vergisi algısı yoktur. Sadece güler geçersiniz arkasından sadece güzel şeyler getiri. Kapınıza alacaklı dayanmaz. Ayrıca çevrecidir doğayı kirletmez ama kirli bir kalbi temizleyen en iyi doğal deterjandır. para ile satılmaz. Zorla kimseye verilemez. Şimdi bir mikrofonu elime alıp dertlere son tek çare gülmek üstelik bedava diye bağırsam biliyorum herkes arkamdan güler ama almaya kimse gelmez. Hayata pozitif bir pencereden bakarak sorunların ne kadar küçük kaldığını görmelisiniz. Yani her şey onlara pozitif bakarak halledilebilir mi? Kesinlikle böyle düşündüğümü söyleyebilirim! Her şey yemek, içmek, solumak kadar basit aslında aynaya bakmanız yeterli, kendinize bakın ve dertlerinizin sizin yanınızda ne kadar da küçük kaldığını görün.

Ufacık bir gülümsemeden mahrum etmeyin kendinizi, hayat dediğiniz nedir ki sizin muhteşem yaradılışınız karşısında sorunu veren de yok eden de sizi yaratandır sonuçta ve o ne derse o olur bu dünyada. Öyleyse ne duruyorsunuz? Kullanmaya hemen başlayın herkese neşeyle yaklaşın, her gün gülün ve insanları kucaklayın.

Her gün kapımdan geçen overlok makinesi ayağınıza geldi hanım koşun lafına koşuyor yırtık halıları yeniliyorsunuz da dertlere son üstelik bedava çağrıma neden kulak asmıyorsunuz? Her şeyden en iyi sonuçları çıkarmanız için işte size bir başlangıç en iyiyi düşünün ve de hep en iyisini umut edin. Ne demişler umut insanın ekmeği, gülmek karın doyurmaz mı sanıyordunuz önce ruhunuzun doyması gerektiğini bilmeden. Neye sahipseniz onu verebilirsiniz etrafınıza ne kadar çok severseniz, o kadar çok sevilirsiniz ve ne kadar güler yüzlü olursanız o kadar güler yüz görürsünüz. Dünya dengelerin tam olduğu bir yer olduğuna göre dengeyi bozmayı kimse istemez.Yüzünüzden gülücükler eksik olmasın. Dertler def olsun çıksın hayatınızdan saygılarımla.